HI VISION AVIUS

Цінність наших ультразвукових діагностичних систем полягає в їх компактності, ергономіки і одночасно якісної візуалізації. HI VISION Avius саме така система – володіє невеликими розмірами, але при цьому високою продуктивністю.

Вишуканий дизайн

При створенні HI VISION Avius інженери компанії Hitachi керувалися нашим головним правилом – ергономічність і висока продуктивність. В результаті світ побачила абсолютно нова професійна ультразвукова діагностична система, яка має компактні розміри, через що її можна без проблем переміщати в межах медичної установи. А ще HI VISION Avius показує дуже гідні результати у діагностичній візуалізації будь-якій частині тіла.

Монітор нового покоління

Avius володіє монітором нового покоління, який зарекомендував себе як один з кращих в медичній ультразвуковій візуалізації.

Оператор може встановлювати монітор на спеціальну стійку або кронштейн, а потім позиціонувати його під свої потреби. Така гнучкість системи задовольняє вимогам багатьох лікарів.

Зручна панель управління

Панель управління апаратом створена для максимально зручної роботи оператора. Всі необхідні елементи, кнопки, перемикачі розташовані в круговому стилі, тому, завжди знаходяться під рукою лікаря. Крім того, панель управління можна позиціонувати в будь-якому зручному напрямку, тепер стало зручно проводити діагностику навіть стоячи!

Функція підігріву гелю

Недостатній температурний режим гелю може вплинути на якість діагностики і навіть спотворити результати деяких досліджень. Крім того, погано нагрітий гель може доставити дискомфорт пацієнтам.

Інженери компанії Hitachi розробили спеціальний слот для підігріву гелеподібної маси. Тепер з HI VISION Avius можна відчути справжній комфорт і турботу про пацієнтів.

Вбудований блок фізіологічних сигналів

Такий блок дозволяє синхронізувати діагностику в реальному часі з ЕКГ.

Діагностична достовірність

У даній системі реалізована інноваційна система обробки зображень і цифрових даних. Тепер можна отримувати найвищу інформативність від проведеної діагностики як в сірошкальному режимі, так і в режимі допплерівського картрірованія кровотоку.

Платформа нового покоління

Покоління цифрової обробки даних виходить на новий рівень разом з Hitachi

Сучасна система цифрової обробки даних, яка лежить в основі апарату Noblus, максимально прискорює робочий процес і мінімізує втрату важливих інформаційних даних.

Адаптивна обробка зображень HiREZ

Технологія HiREZ покликана поліпшити якість візуалізації зображень завдяки придушенню шуму і посилення корисного сигналу. Тепер оператор може переглядати більш чіткі контури органів. Це дозволяє встановлювати достовірні діагнози пацієнтам.

Полілучевий скан

Spatial Compound Imaging (SCI) – візуалізація тканин і органів в багатопроменевому режимі. Даний метод ультразвукової візуалізації дозволяє накладати зображення, які отримують детектори з-під різних кутів. Це дозволяє значно зменшити артефакти, які по більшій мірі залежать як раз таки від кута сканування.

Збільшення картинки без втрати якості

Тепер реалізована можливість збільшення зони інтересу під час візуалізації без втрати дозволеної здатності зображення. Такий режим дозволяє проводити більш точні віртуальні виміри.

Подвійне динамічне зображення

У зображеннях, отриманих за допомогою еластографії, коефіцієнт деформації в будь-яких двох місцях визначається кількісно. Наприклад, при діагностиці молочної залози може бути отримано відношення штаму в жировій тканині між патологіями (співвідношення Fat Lesion).

Картріровання кровотоку високої якості

Висока якість динамічних зображень кровотоку відбувається завдяки формуванню перетворювачем датчика складних імпульсів. Цей режим дозволяє однаково висококлассно відображати як повільний рух крові, так і швидке, наприклад, в магістральних судинах і серці.

Автопідрахунок даних о гемодинаміці

Real-time Doppler Auto Trace – функція, призначена для автоматичного розпізнавання спектру Допплера. Завдяки цьому система отримує і автоматично обчислює гемодинамічні дані.

Тепер лікаря не потрібно встановлювати маркери на спектрі вручну, також не потрібно переривати діагностичну процедуру. Це дозволяє значно прискорити дослідження пацієнтів.

Автоматизоване дослідження комплексу інтим-медіа

Функція Automated IMT Measurement дозволяє швидко проводити діагностику комплексу інтима-медіа судини, причому все автоматизовано. Крім того, система швидко і якісно аналізує кожну точку судини.

Подвійне динамічне зображення

У режимі Dual Flow (або Dual Dynamic Display (DDD)) можна спостерігати синхронну візуалізацію картинки В-режиму і В-режиму з цифровим допплеровским картрірованіем кровотоку.

Вільне позиціонування курсору в М-режимі

У режимі Free Angular M-mode (FAM) (або Omni-Directional M-mode (ODM)) можна вільно позиціонувати курсор, що дозволяє оцінити кінетику міокарда.

Ця функція дуже важлива при дослідженні клапанів серця, так як дозволяє одночасно отримувати дані з декількох ліній в режимі реального часу. Цей механізм також доцільно використовувати в М-режимі при дослідженнях серцевого м’яза плода.

Компресійна еластографія

За допомогою компресійної еластографії можна оцінювати пружність тканин, аналізуючи спектральні зображення. В апараті доступна функція Auto Frame Select, за допомогою якої можна отримувати найбільш підходящі кадри автоматично.

Крім колірної карти можливо отримувати кількісні показники – коефіцієнти пружності тканин в тій чи іншій зоні. У мамології дозволено виділяти певну зону дослідження для автоматичного виставлення контурів.

Кольорове доплерівське картрірованіє руху тканин

Tissue Doppler Imaging (TDI) – функція, що дозволяє оцінювати скоротливість міокарда. Дослідження можливі в двох варіантах:

Aнгіографія

Цей режим дозволяє проводити діагностику з введенням контрастних речовин в реальному часі. Ангіографія якісно візуалізує динаміку новоутворень та інших патологій.

3D скан методом вільної руки

За допомогою методу Freehand 3D можна отримувати тривимірну візуалізацію тканин і органів використовуючи при цьому двовимірні датчики.

3D в реальному часі

На відміну від методу вільної руки, 3D візуалізація стала можливою завдяки використанню спеціальних об’ємних датчиків, що дозволяють реконструювати тривимірне зображення. У пакет програми 3D сканування входить безліч функцій, за допомогою яких можливо достовірно досліджувати практично будь-яку область тіла.

4D визуализация

Унікальна система візуалізації тривимірних зображень з віртуальним джерелом світла, при переміщєнні якого можливо бачити зону інтересу об’ємною в режимі реального часу. Картинка виходить дуже гармонійною завдяки тіні від джерела світла.

Об'ємне сканування серця плоду і візуалізація кровотоку

Об’ємне сканування серця плоду

Кровотік в пуповині

Мультипланарна реконструкція

Multiplane Reconstuction або MPR – це мультипланарна реконструкція об’ємної візуалізації, при якій оператор бачить перед собою 4 зображення:

Багатозрізове відображення

Функція, що відображає на екрані відразу кілька послідовних зрізів. В цьому режимі оператор може використовувати деякі параметри редагування зрізів: оцінка відстані, їх кількість і т.д.

Адаптивність до багатьох датчикам

До апарату можливо підключати як стандартні, так і вузькоспеціальні датчики для самих різних діагностичних досліджень. Крім того, Avius підтримує інноваційні датчики нової групи – Smart Transducers.

Нові технології імпорту та експорту

Реалізований простий і комфортний імпорт і експорт зображень зі стандарту DICOM в звичайні розширення і навпаки.

Клінічні зображення