ПОРТАТИВНІ СИСТЕМИ УЗД

Портативні Системи

Наше діагностичне обладнання відрізняється неповторною якістю зображення, яке унікально у своєму роді. Втілюючи найпередовіші, інноваційні технології, HITACHI представляє сканери, які є кульмінацією тривалої кооперації цілої мережі дослідницьких лабораторій корпорації. УЗ-системи HITACHI забезпечують високу чіткість зображення у всіх областях клінічного застосування і оптимальну ергономіку. Наша безкомпромісність при розробці і виробництві означає для вас безкомпромісність в діагностиці.

Ультразвукове зображення грає важливу роль в сучасній медичній діагностиці. Noblus — це універсальна діагностична ультразвукова платформа, яка легко адаптується до робочого місця.

Завдяки своїй багатофункціональності та великому зручному дисплею Noblus забезпечує продуктивність, необхідну для широкого кола клінічних зображень.

Noblus пропонує розширені функції, які можуть використовуватися в багатьох різних клінічних ситуаціях. Ультразвуковий процесор цифрових сигналів, який лежить в основі Noblus, забезпечує надточне формування променя і складну обробку зображень. Ця технологія забезпечує надійну діагностичну роботу, що забезпечує плавний робочий процес …

ProSound 2 розроблений для задоволення вимог до високої якості чорного і білого зображень в переносному пристрої.

Він легко адаптований до роботи з безліччю додаткових зондів, що робить його ідеальним для сьогоднішньої все більш різноманітної функціональної діагностики ….

ARIETTA Precision — діагностична ультразвукова система з інноваційним стилем, яка стане вашим надійним партнером в середовищі функціональної діагностики.

Універсальний, тому може бути використаний в хірургії, ендокринології, гінекології, гастроскопії і т.д. Він був розроблений, щоб вписатися в обмежений простір, маючи при цьому відмінну якість зображення.

ARIETTA Precision забезпечений тонким профілем з великим 21,5-дюймовим сенсорним монітором, який може забезпечити легку маневреність в операційній. Крім того, бездротовий зв’язок дозволяє розділяти базові блоки і монітор …

ARIETTA Prologue спроектований спеціально для Point-of-care testing (POCT) (діагностики за місцем лікування).

Завдяки своїй багатопрофільністі і простоті одночасно, він виконує принципово нову роль портативної ультразвукової системи.

Дизайн і зручність використання ARIETTA Prologue були всебічно оцінені фахівцями з усього світу. Висока продуктивність мобільної ультразвукової системи відповідає широкому спектру призначених для експлуатаційних вимог користувача …