СТАЦІОНАРНІ СИСТЕМИ

стаціонарні Системи

З нашим УЗ-обладнанням ви втілити в реальність вашу мрію про УЗ-сканери найвищого класу. Наше діагностичне обладнання відрізняється неповторною якістю зображення, яке унікальне у своєму роді. Втілюючи найпередовіші, інноваційні технології, HITACHI представляє сканери, які є кульмінацією тривалої кооперації цілої мережі дослідницьких лабораторій корпорації. УЗ-системи HITACHI забезпечують високу чіткість зображення у всіх областях клінічного застосування і оптимальну ергономіку. Наша безкомпромісність при розробці і виробництві означає для вас безкомпромісність в діагностиці.

Новітнє ультразвукове діагностичне рішення для 2D / 4D кардіоваскулярної діагностики.

Ця система змінить ваш погляд на ехокардіографію, забезпечуючи виняткову клінічну ефективність в поєднанні з сучасними функціями і аналітикою. Новаторський підхід до діагностики, зручний і інтелектуально зрозумілий інтерфейс прискорять роботу лікаря.

Спеціальні додатки розширюють функціональні можливості LISENDO 880, в тому числі визначають інтенсивність хвиль для клінічної оцінки гемодинамічного статусу.

NEW

На конгресі радіологів у Відні (Австрія) ECR 2017 компанія HITACHI представила нову модель — флагманський апарат преміум класу ARIETTA 850.

Ультразвукова платформа ARIETTA 850 відповідає постійно зростаючим високим вимогам медичних фахівців. Основоположні характеристики ARIETTA 850 були вдосконалені з метою створення остаточної ультразвукової платформи на основі нещодавно розробленої Pure Symphonic Architecture.

ARIETTA 70 має поліфункціональний ергономічний дизайн, відповідний рекомендованим галузевим стандартам.

Адаптивність ARIETTA 70 забезпечує зручне робоче середовище. Платформа компактна і легка, з чудовою ергономікою, розробленої для рекомендованих галузевих стандартів з використанням зворотнього зв’язку з оператором.

ARIETTA 65

NEW

ARIETTA 65

Компанія Hitachi має більш ніж 50 років досвіду в сфері конструювання ультразвукових діагностичних апаратів. З кожним роком системи стають більш компактними, зручними у використанні, що видають чудову якість зображень і володіють пакетом необхідних програм для більш якісної діагностики.

Представляємо вам Arietta 65 — нове рішення від компанії Hitachi, систему, з якою діагностика буде проходити швидше, а якість візуалізації значно покращиться.

Детальніше …..

У ультразвукової системі ARIETTA 60 зібрані всі традиційні переваги компанії Hitachi Medical System.

ARIETTA 60 багатофункціональний — націлений на конкретну роботу з певним полем діагностики. Саме тому з його допомогою можна встановлювати більш точні діагнози і призначати оптимально ефективне лікування.

Діапазон вибору датчиків досить широкий. Тому ви можете бути впевнені, що знайдете той, який підходить для вашого дослідження.

HI VISION Ascendus став доступний десяткам тисяч медичних фахівців у багатьох країнах світу завдяки старанній роботі передових вчених, що працюють в лабораторіях Hitachi по всьому світу.

HI VISION Ascendus — це одна з небагатьох ультразвукових платформ в своєму класі, що відповідають вашим професійним очікуванням. Вона забезпечує всебічну високопродуктивну візуалізацію для будь-яких діагностичних завдань.

HI VISION Ascendus розширює список продукції, пропонуючи платформу, завдяки якій Hitachi Medical Systems може продемонструвати своє лідерство в області інновацій і технологій на ринку ультразвукових діагностичних систем.

Якою б не була ваша мета, HI VISION Preirus допоможе вам її досягти. Завдяки новій технології цифрової побудови і надточного формування широкосмугового ультразвукового променя, HI VISION Preirus допоможе вам реалізувати будь-які діагностичні завдання.

З моменту появи у 1980 році першої ультразвукової машини з цифровим скануючим перетворювачем, Hitachi здобула багатий технологічний досвід, який тепер надає HI VISION Preirus — ультразвукову платформу нового покоління з сучасним ергономічним архітектурним дизайном, новітньої широкосмуговою технологією формування променя і ультрависокою швидкістю обробки даних.

HI VISION Avius — ультразвукова діагностична система, створена завдяки багаторічному досвіду інженерів та вчених з лабораторій Hitachi.

Дана система, як і всі інші з цієї лінійки, має високу практичність і надійність, ергономічність і продуктивність. При невеликих розмірах HI VISION Avius дозволяє вирішувати найскладніші діагностичні завдання.

Нова система Hitachi, що включає в себе новітню технологію широкосмугової обробки променя і надшвидкісну обробку цифрових даних, надихне вас на впевненість в тому, щоб HI VISION Avius був в основі вашої діагностичної та інтервенційної терапевтичної ультразвукової практики.

Флагманська система лінійки ProSound з високою потужністю та широким набором експертних функцій.

 

Унікальні рішення для спеціалізованих досліджень, у тому числі для сердцево-судинної системи.

F37

F37

F37 поєднав в собі простоту і комфорт, але в той же час універсальність і можливість проведення візуалізації в широкому діапазоні клінічних досліджень.

Дивно простий і компактний. В якості зручної діагностичної ультразвукової системи, повної функціональних і ергономічних функцій, F37 готовий стати вашим надійним партнером.

Проста багатофункціональність F37 забезпечує простий і комфортний робочий процес. Функції візуалізації, успадковані від моделей більш високого класу, допоможуть вам вирішити найскладнішу діагностичну задачу.

Нове рішення для ультразвукової діагностики від професіоналів компанії Hitachi Ltd. Тепер рутинна діагностика буде більш досконала і зручна. Візуалізація з високою роздільною здатністю забезпечує точну діагностику і скорочує час обстеження. Система FUTUS поєднала в собі всі новаторські передові інженерні рішення, які існують в світі ультразвукової діагностики на сьогоднішній день.

F31

F31

Завдяки досвіду, накопиченому за більш ніж 60 років, компанія Hitachi інтегрувала свої давні традиції надійності і високої якості в проектування і виробництво нового ультразвукового апарату — F31.

F31 втілює в собі японські традиції, що поєднують якість і доступність компактної ультразвукової платформи. Ергономіка F31 забезпечує ефективний робочий процес користувача, маючи при цьому унікальний дизайн, який вселяє довіру пацієнтам. Високопродуктивні можливості і розширені системні функції дозволяють F31 задовольняти вимогам в широкому спектрі клінічних застосувань.

Гнучка робоча консоль і регульований монітор ультразвукової платформи F31 поєднують в собі високу ступінь простоти використання, безпеки та мобільності.

ProSound Alpha 7 здатний забезпечити високий рівень інформативності та деталізації зображення. Завдяки цьому він може бути корисним, як при діагностиці в універсальних цілях, так і у вузькоспеціалізованих напрямках.

ProSound Alpha7 суперечить думкам про те, що високопродуктивні системи є великими. Він успадковує перевірені технології і функції високопродуктивного обладнання Hitachi, але має виняткову мобільністю. Система легко транспортується, забезпечуючи високу адаптивністі і комфорт у медичних діагностичних центрах.