Гігієна

Carevo

Carevo

Каталка для душа Carevo® є інноваційне рішення для гігієнічних процедур, забезпечує максимальний комфорт пацієнта, має інтуїтивно зрозумілий і ергономічний дизайн.

Характеристики:

Concerto/Basic

Concerto/Basic

Concerto ™ – перевірене рішення для прийняття душа, що дозволяє проводити цю процедуру більш гігієнічно і з зручністю для пацієнта.

Характеристики:

Previous
Next

Carendo

Carendo

Carendo® – багатофункціональне гігієнічний крісло, яке можливо використовувати на всіх етапах гігієнічного догляду за пацієнтом.

Характеристики:

Previous
Next

Carino

Carino

Крісло для душа Carino® з регулюванням висоти розроблено в тісній співпраці з медичним персоналом і пацієнтами, які потребують спеціального догляду.

Характеристики:

Previous
Next

Rhapsody

Rhapsody

Конструкція медичної ванни Rhapsody® відрізняється комфортом. Виріб сумісний з цілим рядом засобів для переміщення і підйому, призначених для пацієнтів будь-якого ступеня рухливості. 

Медичні ванни Primo і Rhapsody, обладнані однією з трьох панелей управління, відповідним пересувним підйомником і комплектом опцій, задовольнять потреби як пацієнта, так і медперсоналу.

Можливості та аксесуари:

Previous
Next

Calypso

Calypso

Гігієнічний крісло-каталка з підйомником Calypso ™ розроблено для запобігання травм спини, які часто виникають у медперсоналу при виконанні процедур по догляду вручну. 

За допомогою гігієнічного крісла-каталки з підйомником Calypso здійснює догляд працівник може легко переміщати пацієнта, здатного сидіти прямо, безпосередньо з ліжка в ванну, душ або туалет і назад без підйому вручну або додаткових переміщень.

Характеристики:

Previous
Next

Bolero

Bolero

Каталка для душа із змінною висотою Bolero ™ дозволяє працівнику, який здійснює догляд, самотужки, перемістити маломобильного пацієнта з ліжка в ванну і назад без підйому вручну і зайвих рухів.

Наявність двох ременів безпеки і поручня забезпечують комфорт і спокій пацієнта. Каталка для душа із змінною висотою Bolero може використовуватися разом з ванною Primo і іншими регульованими по висоті ваннами.

Характеристики: