SUPRIA 128 ЗРІЗІВ

Великий потенціал в компактному дизайні – Supria створена спеціально для вас.

Минуло 40 років з тих пір, як Hitachi розробила першу систему КТ. Ми продовжуємо думати про те, що буде потрібно для створення абсолютно нової системи. І врешті-решт ми пропонуємо інноваційне рішення.

Покращені діагностичні якості, висока пропускна здатність, турбота про пацієнтів, висока рентабельність, що дозволяє підтримувати роботу в діагностичному центрі. Багато з цих ролей повинні бути надані на найвищому рівні, щоб забезпечити нормативи сучасного медико-санітарного середовища. Ми створюємо системи КТ, які вирішать всі ваші проблеми без будь-яких компромісів.

Висока продуктивність

Висока швидкість сканування і високоякісні зображення

* Максимальний діапазон сканування залежить від умов сканування

Високошвидкісне субмиллимитрового сканування

Supria 128 реалізує високошвидкісне сканування всього тіла за допомогою субміліметрового зрізу, чого важко досягти за допомогою 16-зрізового КТ. На швидкої затримці дихання (близько 14 секунд) можна отримати зображення з високою роздільною здатністю в діапазоні 1100 мм або більше *.

Таким чином, даний апарат реалізує MPR-зображення з широким діапазоном і високою роздільною здатністю в повсякденної рутинної діагностики.

Дослідження легких за 4.5 секунди, абдомінальної області – за 7.5 секунди.

Якісна турбота про пацієнтів під час високошвидкісного сканування.

Supria 128 забезпечує високошвидкісне сканування з кроком 1,58 завдяки його детектору шириною 40 мм і унікальному алгоритму реконструкції Hitachi – методу CORE.

Таким чином, він дозволяє сканувати легені з захопленням площі в 320 мм за 4,5 с, площа черевної порожнини в 570 мм протягом 7,5 секунд. Знижується навантаження на пацієнтів, які виявляють руху під час діагностики або не можуть затримувати дихання на тривалий час.

Контроль дози

Ітеративна обробка Intelli IP для зниження шуму

Розроблено нову розширену функцію зниження шуму, яка, як очікується, зменшить шум і покращить якість зображення за допомогою технології, заснованої на «ітераціонній технології відновлення».

Він реалізує самий мінімум дози випромінювання і високу якість зображення з меншою кількістю артефактів одночасно. Є 7 рівнів інтенсивності, які розроблені для індивідуального рівня зниження дози, яким оперує той чи інший діагностичний центр.

Технологія запобігання повторного сканування

Незалежно від FOV (Field of View), встановленого перед скануванням, Supria 128 отримує повні дані FOV (500 мм) і постійно їх зберігає. Навіть в разі, якщо тіло пацієнта знаходиться далеко від FOV, наприклад пригорблений пацієнт, втрачена частина може бути відновлена ​​не шляхом повторного сканування, а виключно системним перерахунком даних, якщо частина знаходиться в межах максимального FOV.

Змініть область відновлення без повторного сканування

Корекція руху

Можна зменшити кількість артефактів, якщо пацієнт не в змозі зберігати нерухоме положення протягом усього часу обстеження.

Простий звіт про дозах

В останні роки значення управління інформацією про дозу пацієнта збільшилася. Обов’язково мати функцію, яка передає інформацію про дозу в систему PACS. Простий звіт про дозах може зберігати дані в якості вторинного захоплення і відправляти в PACS. Крім того, DICOM Dose SR відправляє інформацію про дозу в PACS у вигляді структурованого звіту.

Простота в управлінні

Реалізована простота - швидка установка і негайна експлуатація

Проста установка

Hitachi фокусується на ефективності середовища установки системи КТ. Supria 128 – це 64-бітна система КT, але вона складається всього з 3-х блоків: гентрі, стіл пацієнта і консоль. Це дозволяє користувачеві ефективно використовувати простір КT-кімнати. У разі стандартного розміру столу пацієнта він може бути встановлений в місці, що використовується для звичайної одношарової КТ. Завдяки компактному дизайну і потужності 75 кВА ремонт кімнати та електромонтажні роботи не потрібно проводити занадто часто.

* У разі, якщо напруга мережі знаходиться в рамках 200 В.

Легко, зручно і швидко

Зручний для користувача GUI реалізує нову конструкторську систему КT з інтуїтивно зрозумілою експлуатацією. Режим швидкого запису дозволяє просту роботу для всіх користувачів з меншою кількістю кнопок і великі значки.

Клінічні зображення