СТАЦІОНАРНІ СИСТЕМИ УЗД

Previous
Next

стаціонарні Системи

З нашим УЗ-обладнанням ви втілити в реальність вашу мрію про УЗ-сканери найвищого класу. Наше діагностичне обладнання відрізняється неповторною якістю зображення, яке унікальне у своєму роді. Втілюючи найпередовіші, інноваційні технології, HITACHI представляє сканери, які є кульмінацією тривалої кооперації цілої мережі дослідницьких лабораторій корпорації. УЗ-системи HITACHI забезпечують високу чіткість зображення у всіх областях клінічного застосування і оптимальну ергономіку. Наша безкомпромісність при розробці і виробництві означає для вас безкомпромісність в діагностиці.

Новітнє ультразвукове діагностичне рішення для 2D / 4D кардіоваскулярної діагностики.

Ця система змінить ваш погляд на ехокардіографію, забезпечуючи виняткову клінічну ефективність в поєднанні з сучасними функціями і аналітикою. Новаторський підхід до діагностики, зручний і інтелектуально зрозумілий інтерфейс прискорять роботу лікаря.

Спеціальні додатки розширюють функціональні можливості LISENDO 880, в тому числі визначають інтенсивність хвиль для клінічної оцінки гемодинамічного статусу.

Previous
Next

На конгресі радіологів у Відні (Австрія) ECR 2017 компанія HITACHI представила нову модель – флагманський апарат преміум класу ARIETTA 850.

Ультразвукова платформа ARIETTA 850 відповідає постійно зростаючим високим вимогам медичних фахівців. Основоположні характеристики ARIETTA 850 були вдосконалені з метою створення остаточної ультразвукової платформи на основі нещодавно розробленої Pure Symphonic Architecture.

Previous
Next

ARIETTA 750 нова модель в серії платформ для ультразвукової діагностики, яка  інтегрує першокласні можливості.

ARIETTA 750 – система високого рівня, яка органічно доповнює лінійку ARIETTA. Вона наділена наступними властивостями: чудові зображення за допомогою передових технологій (eFocusing та Carving Imaging),  покращена ефективність роботи завдяки Protocol Assistan та ергономічному дизайну, широкий функціонал для всіх клінічних досліджень.

Previous
Next

ARIETTA 70 має поліфункціональний ергономічний дизайн, відповідний рекомендованим галузевим стандартам.

Адаптивність ARIETTA 70 забезпечує зручне робоче середовище. Платформа компактна і легка, з чудовою ергономікою, розробленої для рекомендованих галузевих стандартів з використанням зворотнього зв’язку з оператором.

Компанія Hitachi має більш ніж 50 років досвіду в сфері конструювання ультразвукових діагностичних апаратів. З кожним роком системи стають більш компактними, зручними у використанні, що видають чудову якість зображень і володіють пакетом необхідних програм для більш якісної діагностики.

Представляємо вам Arietta 65 – нове рішення від компанії Hitachi, систему, з якою діагностика буде проходити швидше, а якість візуалізації значно покращиться.

Previous
Next

У ультразвукової системі ARIETTA 60 зібрані всі традиційні переваги компанії Hitachi Medical System.

ARIETTA 60 багатофункціональний – націлений на конкретну роботу з певним полем діагностики. Саме тому з його допомогою можна встановлювати більш точні діагнози і призначати оптимально ефективне лікування.

Діапазон вибору датчиків досить широкий. Тому ви можете бути впевнені, що знайдете той, який підходить для вашого дослідження.

Previous
Next

Система відрізняється простим керуванням, високою якістю зображення. Універсальний апарат для усіх типів досліджень високого класу за мінімальну ціну.

ARIETTA 50 LE володіє медичним монітором діагоналлю 21,5 ” і інтуїтивно зрозумілим управлінням. Прості у використанні програми і високопродуктивні технології візуалізації підтримують дослідження в широкому спектрі клінічних областей і ситуацій.

Previous
Next

Початкова модель серії ARIETTA. Універсальний апарат для усіх типів досліджень високого класу за мінімальну ціну.

ARIETTA 50 володіє медичним монітором діагоналлю 21,5″ і інтуїтивно зрозумілим управлінням. Прості у використанні програми і високопродуктивні технології візуалізації підтримують дослідження в широкому спектрі клінічних областей і ситуацій

Previous
Next

F37

F37

F37 поєднав в собі простоту і комфорт, але в той же час універсальність і можливість проведення візуалізації в широкому діапазоні клінічних досліджень.

Дивно простий і компактний. В якості зручної діагностичної ультразвукової системи, повної функціональних і ергономічних функцій, F37 готовий стати вашим надійним партнером.

Проста багатофункціональність F37 забезпечує простий і комфортний робочий процес. Функції візуалізації, успадковані від моделей більш високого класу, допоможуть вам вирішити найскладнішу діагностичну задачу.