Обладнання для реабілітації та догляду ARJO

Previous
Next

Підйомники

Підлогові підйомники

Previous
Next

Maxi Move

Maxi Move

Пересувний підлоговий підйомник, що забезпечує
різні варіанти рішень по переміщенню пацієнтів в будь-яких умовах. 

Завдяки модульній конструкції і великій кількості
функцій підйомник Maxi Move® може адаптуватися до будь-яких вимог, пов’язаних зі станом пацієнта. підйомник
забезпечений додатковими опціями: вбудованими вагами класу III, системами динамічного позиціонування в двох розмірах для легкої зміни положення пацієнта. Також доступний широкий асортимент петльових кранових балок і рам носилок для підйому в положенні лежачи на спині.

Previous
Next

Maxi Twin

Maxi Twin

Підйомник Maxi Twin® має унікальну відкриту конструкцію з подвійною опорою, завдяки чому у час переміщення пацієнт і здійснює догляд медпрацівник можуть бачити один одного, що діє на пацієнта заспокійливо. 

Підйомник Maxi Twin є легким і високоманевреним і відрізняється високою   ргономічністю. Інша перевага підйомника Maxi Twin – великий діапазон підйому і комфортна зона доступу до хворого, завдяки яким немає необхідності переміщати хворого вручну.

MAXI TWIN Compact

MAXI TWIN Compact

Це менша версія підлогового підйомника Maxi Twin, призначена для доступу в умовах обмеженого простору.

Стельові підйомники
Maxi Sky

Стельові підйомники Maxi Sky дозволяють персоналу мед. закладів перевозити пацієнтів без ручного підйому, тим самим зменшуючи ризик отримання травм як для себе та людини, яка перебуває у їх догляді.

Стельовий підйомник Maxi Sky® є найбільш універсальним,
технологічно просунутим і простим в установці рішенням серед всіх відомих стельових систем підйому.

MAXI SKY 2

MAXI SKY 2

Перевага нового стельового підйомника Maxi Sky 2 полягає в унікальній системі Quick Connect, яка дозволяє в лічені секунди замінювати кранові балки. підйомник також снащений новим інтерфейсом з ЖК-дисплеєм, який забезпечує миттєву і чітку інформацію про стан підйомника. Також виріб інтегрується з системою KWIKtrak ™, що створює умови для комплексної, оптимізованої роботи з пацієнтом та установки функціональних вбудованих напрямних. Безпечне робоче навантаження 272 кг.

MAXI SKY 2 Plus

MAXI SKY 2 Plus

Maxi Sky 2 Plus підходить для роботи з пацієнтами з різними фізичними параметрами, є економічно вигідним рішенням. За допомогою двох підйомних касет, встановлених на обертових пересувних блоках, ця зручна у використанні система дозволяє піднімати, переміщати, повертати і змінювати положення пацієнтів вагою до 454 кг.

Maxi Sky 440

Maxi Sky 440

Це проста в експлуатації портативна система, яка дозволяє одному доглядачеві виконувати перевезення пацієнтів, уникаючи стресів та напружень, пов’язаних з ручним підйомом.

Maxi Sky 440 та його інтегрований складаний двоточковий розкидач також сумісний з великим асортиментом стропових стропів Arjo.

 

Maxi Sky 1000

Maxi Sky 1000

Система, розроблена для переміщення пацієнтів великого розміру.

Previous
Next

KWIKtrak

KWIKtrak

Система KWIKtrak – це оптимізоване рішення по монтажу напрямних для підйомника Maxi Sky 2. Ця гнучка система враховує всі вимоги по розміщення підйомника. Можливі конфігурації для будь-якого типу стелі. 

Система KWIKtrak включає прямі і вигнуті напрямні, перехідні містки X-Y, ворота, турнікети, обмінники і кріпильні елементи – все модульні компоненти, поєднання яких дозволяє створити ідеальну конструкцію, відповідну потребам кожного конкретного пацієнта. Завдяки модульним компонентів системи KWIKtrak, особливо запатентованому кронштейну для направляючої, час установки системи істотно скорочується.

Системи строп

Системи строп – правильний вибір строп має життєво важливе значення для безпечного і комфортного переміщення пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.
Система DPS дозволяє розміщувати пацієнта в підвісці – від вертикального до лежачого положення з мінімальними фізичними зусиллями.

Випускається цілий ряд різних строп, найрізноманітніших розмірів:

В залежності від поставлених задач можна підібрати стропи із різних матеріалів:

Previous
Next

Стропи  кліпси

Стропи  кліпси бувають:

Previous
Next

Петльові стропи

Петльові стропи для стельових підйомників та пасивних підйомників:

Previous
Next

Баріатричні стропи (до 454 кг)

Баріатричні стропи (до 454 кг):

Previous
Next

Бокові переносні та
репозиційні стропи.

Бокові переносні та репозиційні стропи.

Зручні слінгові системи для перенесення пацієнтів в лежачому положенні та для зміни положення хворого.

Previous
Next

Підіймаючи стропи

Підіймаючи стропи

Допоміжні засоби для стояння та підняття дозволяють мешканцям / пацієнтам підніматися з ліжка, стільця, туалету чи інвалідного візка для перенесення або транспортування.

Вертикалізатори

Previous
Next

Sara Stedy

Sara Stedy

Вертикализатор Sara Stedy допомагає повернути рухливість лежачим пацієнтам, а також надає підтримку пацієнтам, які зберегли рухливість, при самостійному вставанні. 

Завдяки збільшеній внутрішньої ширині, новій формі сидіння і більшеною допустимої робочої навантаженні, вертикалізатор
Sara Stedy може використовуватися для підтримки великих пацієнтів. 

Вертикализатор обладнаний регульованим шасі з педальним керуванням і поліпшеним сидінням, тому його можна використовувати спільно з кріслами-колясками та денними кріслами.

Previous
Next

Sara Plus

Sara Plus

Вертикализатор Sara® Plus пропонує розширені можливості для підтримки пацієнта, які стимулюють його рухливість краще будь-якого іншого пристрою подібного типу.

 Вертикализатор Sara Plus розширює можливості традиційних
механізмів для підняття пацієнтів і допомагає медперсоналу
впоратися з переміщенням і мобілізацією значно більшого
числа хворих. 

Унікальна конструкція дозволяє використовувати пристрій для підняття пацієнтів у вертикальне положення для одягання, користування туалетом і переміщення, а також для фізичних вправ в рамках реабілітації (збереження рівноваги, ходьба).

Previous
Next

Крісло Sara Combilizer

Крісло Sara Combilizer

Sara Combilizer – це багатофункціональний пристрій, що полегшує переміщення пацієнта в умовах інтенсивної терапії, наприклад, у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ).

Sara Combilizer забезпечує ранню мобілізацію тяжкохворих пацієнтів в рамках програми реабілітації. пацієнт може
бути легко переміщений в положення стоячи, лежачи на спині або сидячи. Це універсальне допоміжний пристрій поєднує в собі функції нахиляється столу і крісла. 

Інноваційна конструкція створює безпечну і надійну платформу, яка допомагає пацієнтам залишатися в положенні стоячи протягом всієї процедури, призначеної в рамках ранньої мобілізації.

Previous
Next

Sara Flex

Sara Flex

Пристрій сприяє підвищенню комфорту та безпеки пацієнта під час і після завершення рухів сидячи/стоячи.
Previous
Next

Walker

Walker

тренувальний інструмент для тренажерної зали, лікувальної зони або палати, який забезпечує безпечні умови для здійснення першого кроку.

Траверси

Середня траверса
з 2 гачками

Ручна відкрита СПД

Середня МСДП

Траверса з 4 гачками

Ручна плоска СДП

Рама нош