ДАТЧИКИ

Компанія Hitachi Medical Systems об’єднує високі технології з японською традицією ретельно зважених рішень і підвищеної уваги до якості. Універсальність і потужність без компромісів – вибирайте з модельного ряду ті датчики, які забезпечать продуктивність, надійність і рівень візуалізації відповідно до ваших клінічними завданнями.

Перебуваючи на передньому краю фундаментальних науково-дослідних, матеріалознавчих і конструкторських розробок Hitachi по праву зайняло своє місце в історії, вперше представивши конвексний датчик.

Сьогодні,  Hitachi і раніше є лідером в області розробки датчиків і матеріалів для них, і виробляє самостійно всі види датчиків (за винятком УЗ ендоскопів ). 

Досягнення в технології датчиків йдуть в тісному зв’язку з розвитком більш досконалих ультразвукових діагностичних систем.

Датчики нової серії в повній мірі відображають даний шлях содружественного розвитку технологій: розширена смуга частот датчиків необхідна для повної реалізації передових технологій УЗ платформ серії HI VISION (складене багатопроменеве сканування, передові модифікації тканинної гармоніки, адаптивний фільтр HI Rez + та ін.). Кожен датчик нової серії сконструйований для максимальної реалізації всього розширеного діапазону частот, що пропускаються. 

Hitachi Medical Systems представляє найбільший на ринку набір сверхвисокоплотних лінійних, конвексних, секторних фазованих широкосмугових датчиків, що забезпечують унікальний всеосяжний діапазон клінічного застосування. 

У вироблених датчиках використовується власна технологія Hitachi Super Multilayer ( «Супермногослойная»), що забезпечує мультичастотного для нативного зображення в В-режимі, в режимі тканинної гармоніки, в режимах імпульсного і кольорового доплера. 

Ергономічний дизайн, легкі матеріали корпусу, тонкі гнучкі кабелі мінімізують навантаження на руки і плечовий пояс фахівця.