МРТ ЗАКРИТОГО ТИПУ

Previous
Next

МРТ НА надпровідних магнітах

У сучасному світі швидкого розвитку нових технологій і високого рівня концентрації однотипної продукції дуже важливо зробити грамотний вибір і придбати саме той продукт, який буде виділятися серед усього розмаїття і відрізнятися своєю досконалістю. Дана проблема не менш актуальна і в сфері медичного обладнання. Пропонована нами продукція розроблена всесвітньо відомою корпорацією HITACHI (Японія), яка за свою сторічну історію зуміла зайняти гідне місце на ринку і зарекомендувати себе як виробника продукції високої якості, що відрізняється досконалим дизайном і впровадженням передових технологій.

Наша компанія надає широкий спектр діагностичного обладнання: магніто-резонансні відкриті і закриті системи, а також комп’ютерні томографи. Всі вони відрізняються високим рівнем надійності і високим ступенем ефективності виявлення захворювань, в тому числі онкологічних, навіть на самих ранніх стадіях.

Previous
Next

Чи може МР-система миттєво отримати і обробляти необхідну інформацію?
Чи може вона виконувати високоточну візуалізацію?
Чи може вона мінімізувати навантаження на пацієнтів?
Звичайно так, якщо мова йде про іноваційний томографі в світі МР-візуалізації – ECHELON Smart 1.5 T

ECHELON Smart – це інтелектуальна концепція МРТ від Hitachi, яка поєднує в собі систему «SmartQUALITY» для високоякісних клінічних зображень і складних додатків, «SmartSPEED» для зменшення часу сканування, «SmartCOMFORT» для максимальної тиші під час діагностики, «SmartECO» для низьких експлуатаційних витрат.

Previous
Next

Hitachi Healthcare представляє Echelon, надпровідний магнітно-резонансний томограф з видатними експлуатаційними характеристиками і вдосконаленими можливостями візуалізації, в повній мірі відповідає сучасним і майбутнім клінічним вимогам.

Головними перевагами Echelon є його практичність і надійність. Він простий в експлуатації і здатний безвідмовно працювати тривалий час. Ця система втілила в собі величезний досвід і передові технології Hitachi, світового лідера МРТ в створенні МР-систем відкритого типу. У всьому світі Hitachi встановила понад 6 тисяч систем.

Echelon Oval має найбільшу апертуру серед систем з полем 1,5 т. Апертура форми овалу з поперечною віссю 74см в поєднанні зі столом мобільної конструкції з дуже широкою рухомою частиною 63см дає найвищий комфорт пацієнтові і персоналу для всіх видів МР досліджень.

Echelon Oval продовжує традиції фірми Hitachi по впровадженню передових технологій в розробці МРТ і дозволяє без проблем розмістити Echelon Oval у вже наявному приміщенні при заміні попередньої системи або легко провести проектні роботи для нового приміщення.