Каталки

Каталки з регульованою висотою серії Lifeguard® – це функціональні вироби, що допомагають в обслуговуванні пацієнтів, їх транспортуванні і наданні невідкладної медичної допомоги. Низький вага і маневреність каталок допомагають знижувати ризики при переміщенні пацієнтів і роботі з ними, чому також сприяють додаткові функції і можливості, наприклад, п’ятиколісний система Easitrack ™. Доступний повний асортимент аксесуарів для задоволення різноманітних клінічних потреб. Крім того, для профілактики пролежнів пропонується цілий ряд матраців для візків, включаючи матрац Bi-Flex® з перерозподілом тиску.

Lifeguard 20

Lifeguard® 20 – універсальна каталка з регульованою висотою, призначена для виконання різних завдань по догляду за важкими хворими.

Характеристики:

Lifeguard 50

Lifeguard® 50 – каталка з широкими можливостями, розроблена для виконання складних завдань в умовах відділення невідкладної допомоги.

Характеристики:

Lifeguard 55

Lifeguard® 55 – універсальна каталка з широкими можливостями, яка використовується при наданні травматологічної допомоги, обстеженні пацієнта, в тому числі з візуалізацією, при терапії, транспортуванні та реабілітації.

Характеристики: