Мамографія
COMING SOON

FAIRY DR 3D

ЦИФРОВИЙ МАМОГРАФ З ФУНКЦІЄЮ ТОМОСИНТЕЗУ

Потужність: 5 кВт (150 мА).

Застосування: цифрова повноформатна мамографія з томосинтезом.

Особливості:

FAIRY DR

FAIRY DR

FAIRY DR це цифрова модель мамографії. Включає автоматичне регулювання експозиції (AEC), рентгенографію анатомічного програмування (APR), автоматичний вибір фільтрів. Цей повномасштабний цифровий мамограф має прямий перетворювач A-Se ) і необов’язковий стереотаксичний пристрій для біопсії.

Потужність: 5 кВт (150 мА).

Застосування: повністю механізований ізоцентровий мамограф для виявлення раку молочних залоз.

Особливості:

FAIRY

FAIRY

FAIRY розроблений таким чином, що забезпечує прекрасний баланс між найкращим доглядом за пацієнтами та задоволенням конкурентних вимог до бізнесу. Його унікальний дизайн гарантує, що технолог ніколи не знаходиться далеко від пацієнта при роботі з машиною. 

Спеціальні особливості: Мікроконтролер на основі вбудованої платформи для забезпечення точної доставки параметрів експозиції. Блокування заземлення забезпечується в машині для безпеки користувача і машини (без належного заземлення машина покаже помилку). Механізм швидкого стиснення у випадку, якщо пацієнт відчуває незручність при стисненні. Автоматичне вивільнення грудей після завершення рентгенівського опромінення.

Потужність: 5 кВт (150 мА).

Застосування: повністю механізований ізоцентрований мамограф для виявлення раку молочних залоз.

Особливості:

VENUS / VENUS+

VENUS / VENUS+

Аналогова мамографічна система Venus поєднує можливості скринінговой і діагностичної системи в одному пристрої. Поряд з мінімальною дозою опромінення забезпечує високу якість зображень. Сумісність з оцифровщиком полегшує переклад системи до цифрової візуалізації.

Потужність: 3,5 / 5 кВт (70-150 мА)

Застосування: діагностичні порцедури в мамографії для вичвлення раку молочних залоз

Особливості: