Рентгенівські системи

ANGIO TAB 9030

ANGIO TAB 9030

ANGIOTAB  — система для цифрової рентгенографії та рентгеноскопії. Система дуже ефективна при проведенні різноманітних обстежень з винятковою якістю зображення при дуже низьких дозах. 

Характеристики:

ANGIO TAB DRF 9030

ANGIO TAB DRF 9030

По-справжньому подвійний потенціал Digital Radio Fluoro. AngioTAB DRF  є високоефективною системою для проведення різноманітних досліджень з винятковою якістю зображення при дуже низьких дозах.

Характеристики:

MARS 3.5 / 4.2 / 6 / 6R Mobile X-Ray

MARS 3.5 / 4.2 / 6 / 6R Mobile X-Ray

Машини Allengers Mars 3.5 / 4.2 / 6 KW Mobile X Ray базуються на технології генерації HF X RayЦі рентгенівські апарати є найбільш придатними для застосувань, де потрібна легкість рухомості у випадках травматизму, а рентгенівські промені в лікарняних відділеннях та відділеннях реанімації можуть бути прийняті через ліфти. Технологія генерації HF X Ray, що використовується в цих моделях, має наступні переваги перед звичайною 2-імпульсною технологією.

Характеристики:

MARS 15 / 30 Mobile X-Ray

MARS 15 / 30 Mobile X-Ray

Allengers MARS 15 / 30 Mobile X-Ray машини засновані на HF-X Ray покоління технології. Ці машини є найбільш придатними для застосувань, де потрібна легкість рухомості у випадках травматизму та сторони ліжка. Технологія генерації HF X Ray, що використовується в цих моделях, має наступні переваги перед звичайною 2-імпульсною технологією.

Характеристики:

MARS 15 / 30 Mobile X-Ray

MARS 6 - 80 KW Fixed X-Ray

Серія Allengers MARS 6 – 80 кВт є рентгенівськими системами з таблицею floatex (6 шляхів), трубкою, встановленою на підставці без перекриття і що має вертикальну підставку (ручну / моторизовану). Ці серії високочастотних рентгенівських апаратів є спеціалізованими моделями для всіх загальноприйнятих програм рентгенографії.

Характеристики:

MARS 15 - 80 Fixed X Ray

MARS 15 - 80 Fixed X Ray

Серія Allengers MARS 15 – 80 кВт – це системи рентгенівського випромінювання з таблицею floatex (6-ти позиційне переміщення), трубкою, встановленою на підставці від підлоги до стелі, з вертикальною підставкою (ручна / моторизована). Ці серії високочастотних рентгенівських апаратів є спеціалізованими моделями для загального рентгенографії та флюороскопічного застосування.

Характеристики:

RollX DR

RollX DR

RollX DR заснований на технології HF X-Ray покоління. Ця машина є найбільш підходящою для застосувань, де потрібна легкість мобільності, як у випадках травматизму та рентгенівських променях у лікарняних відділеннях та відділеннях інтенсивної терапії.

Характеристики:

MobilX DR

MobilX DR

Allengers MobilX DR Series, найсучасніший зарядний пристрій з мобільним цифровим рентгенівським двигуном, який може працювати на електро двигуні та бути легко маневрований завдяки компактному дизайну та легким рухам.

Характеристики:

DIGIX-CSA ADV / CSA / CSM / CS

DIGIX-CSA ADV / CSA / CSM / CS

Allengers MARS серія цифрових радіографічних систем (стельова система з функцією автоматичного відстеження / автоматичного позиціонування) є спеціалізованими моделями для загальних і спеціалізованих радіографічних досліджень. Ці системи доступні з єдиним детектором / подвійним детектором, як за призначенням користувача.

Характеристики:

DIGIX-U ADV / DIGIX-U

DIGIX-U ADV / DIGIX-U

Рентгенографічна система з автоконтролем / універсальним підставкою U-Arm є спеціалізованими моделями для загальних та спеціалізованих радіографічних додатків. Ці системи доступні з одним детектором для всіх впливів на пацієнта стоячи, лежачи на столі або сидячи на стільці.

Характеристики: