МРТ ВІДКРИТОГО ТИПУ

Previous
Next

МРТ НА ПОСТІЙНИХ МАГНІТАХ

У сучасному світі швидкого розвитку нових технологій і високого рівня концентрації однотипної продукції дуже важливо зробити грамотний вибір і придбати саме той продукт, який буде виділятися серед усього розмаїття і відрізнятися своєю досконалістю. Дана проблема не менш актуальна і в сфері медичного обладнання. Пропонована нами продукція розроблена всесвітньо відомою корпорацією HITACHI (Японія), яка за свою сторічну історію зуміла зайняти гідне місце на ринку і зарекомендувати себе як виробника продукції високої якості, що відрізняється досконалим дизайном і впровадженням передових технологій.

Наша компанія надає широкий спектр діагностичного обладнання: МРТ відкритого та закритого типу, а також комп’ютерні томографи. Всі вони відрізняються високим рівнем надійності і високим ступенем ефективності виявлення захворювань, в тому числі онкологічних, навіть на самих ранніх стадіях.

Корпорація Hitachi Medical Systems представляє вам Oasis – по справжньому відкриту систему МРТ з вертикальним магнітним полем, яка зручна для будь-якого пацієнта і наділена найсучаснішими технологіями для будь-яких клінічних завдань.

Потужне вертикальне магнітне поле OASIS визначає широкий спектр клінічніх завдання и служить запорукою чудової якості зображення. Просте и зрозуміле програмне забезпечення полегшує створеня, впровадження і застосування самих незвичайних протоколів для будь-яких видів ДОСЛІДЖЕНЬ ..

APERTO Lucent – це технологічно найдосконаліша розробка з усього спектра перманентних МРТ, що випускаються компанією Hitachi. Ця система дозволяє отримати зображення виключно високої якості.

Завдяки високій роздільній здатності апарат можна застосувати практично у всіх клінічних областях. Слід зазначити, що програмне забезпечення дозволяє виділяти артерії з високою швидкістю при МР-ангіографії. Реалізована можливість проведення досліджень з використанням надшвидких імпульсних послідовностей, таких як однокадрова ехопланарная томографія і однокадрове швидке спін-ехо, що дозволяє отримувати зображення, вільні від артефактів.

AIRIS Vento став очікуваним продовженням передових досягнень Hitachi в еволюції постійних МРТ.

Завдяки традиційно вдосконалювальній відкритій конструкції гентрі, нової надшвидкої системи реконструкції зображень і відсутності рідинного охолодження AIRIS Vento став втіленням найвимогливіших очікувань служителів медицини.

Плавні контури гентрі доповнюють виключно доброзичливу обстановку навколо пацієнта, не доставляючи йому ніяких незручностей і не викликаючи страху замкнутого простору.

Previous
Next

AIRIS Light – це сучасний відкритий МР-томограф, який забезпечує не тільки легку роботу оператора, але і гнучкість розміщення з її компактним дизайном, а також широкий спектр методів візуалізації (вдосконалені технології обробки зображень) для розширення можливостей діагностики.

Спроектувавши і втіливши в реальність томограф AIRIS Light, компанія Hitachi досягла прориву в МР-візуалізації. Нові технології обробки зображень, які підвищують ефективність діагностики, стали справжнім проривом. Крім того, компактний розмір AIRIS Light дозволяє інсталювати його в найбільш затишному приміщенні.