SCENARIA 128 ЗРІЗІВ

Сканування всього тіла при 0,35 с/об

SCENARIA перевертає традиційне уявлення про КТ

Перед бажанням сканувати великі області тіла за невеликий час і отримувати зображення найвищої якості виникло безліч технічних перешкод, обумовлених високою швидкістю обертання сканера, зокрема, – зменшення дозволу по периферії поля. У КТ SCENARIA вдалося втілити найсучаснішу технологію високошвидкісного збору даних при обороті сканера за 0,35 секунди, яке можна використовувати не тільки для досліджень серця, а й для досліджень всього тіла.

Крім того, в цьому апараті застосовані алгоритм CORE, який використовується для сканування з великим пітчем; двомірний коллиматор, що знижує розсіювання рентгенівських променів (в тому числі і вздовж осі тіла); і великий спектр технологій, що знижують променеве навантаження. Тепер стіл може піднімати вагу до 250 кг!

Високошвидкісне сканування, зображення високої якості і низькі дози дозволяють КТ-системам Hitachi досягати максимальної продуктивності без будь-яких компромісів. Тепер Hitachi представляє вам 64-канальний багатозрізовий комп’ютерний томограф SCENARIA.

Високошвидкісне сканування

Надвисока швидкість сканування 0,35 с/об дозволяє істотно збільшити збір сирих даних по периферії поля огляду, що дозволяє повноцінно проводити не тільки кардіодослідження, але і сканування будь-якої анатомічної ділянки тіла пацієнта з великими полями огляду.

Алгоритм CORE

Алгоритм CORE (Cone-Beam-Reconstuction – реконструкція конічного пучка) оптимізує порядок отриманих даних, використовуваних для реконструкції по пікселям. За рахунок ефективного використання всього діапазону детекторів доступним стає більшу кількість даних в порівнянні з методом Фальдкампа. За допомогою алгоритму вдається зменшити смугові артефакти, які, як правило, формуються від країв ребер при скануванні з великим питчем, і рухові артефакти, викликані перистальтикою шлунково-кишкового тракту, завдяки чому виходять зображення високої якості.

Intelli IP

Intelli IP – інтерактивна обробка шуму зображення. Відмінність Intelli IP (Iterative Processing) від традиційних фільтрів зображень полягає в зниженні шуму шляхом застосування повторної обробки як отриманих сирих даних, так і реконструйованих даних на підставі статистичного розрахунку. Для того, щоб в кожній області оптимізувати рівень зниження шуму, різкість, зернистість і т.п., використовується метод ітеративного наближення.

Intelli EC

Intelli EC – автоматична 3D модуляція мА для оптимізації дози | Перший комп’ютерний томограф з оптимізацією дози випромінювання, заснованої на тканинному контрасті.

Технологія Intelli EC (Exposure Control – контроль дози) визначає розмір пацієнта на підставі даних топограми і відповідно до них модулює дозу. Крім традиційного модулювання по середньоквадратичного відхилення (СО), вперше на КТ системах оптимізація контролю дози здійснюється за допомогою СКШ (співвідношення контраст-шум).

Простий звіт про дози

Інформація про дозу може бути збережена як вторинна капча і відправлена ​​в PACS, як зображення КТ. При запиті даних персонал може легко підтвердити інформацію про дозу, використовуючи засіб перегляду зображень PACS.

Стандарт DICOM

Інформація про дозу може бути відправлена ​​в PACS у вигляді структурованого звіту. Він використовує стандарт DICOM, який був офіційно стандартизований в 2008 році.

Intelli позиціонування

Поліпшення просторового дозволу навіть при переміщенні столу убік.

SCENARIA оснащена механізмом бокового зміщення столу, який дозволяє збільшити рухливість столу в поперечній площині. Передбачається, що просторовий дозвіл має поліпшуватися за рахунок розміщення досліджуваної області в центрі гентрі.

Зниження дози при дослідженні серця.

Кардіологічний фільтр-«метелик» (компенсаційний рентгенівський фільтр) входить в базову комплектацію апарату. Він дає більш вузький рентгенівський пучок, ніж фільтр для всього тіла, а разом з механізмом бокового зміщення столу він дозволяє знизити дозу при дослідженні всього тіла до 1/4 (всередині і зовні поля огляду), а також до 1/3 за межами поля огляду .

Кардіологія Intelli

В ході підготовки системи до сканування автоматично налаштовуються умови оптимального сканування на підставі результатів аналізу ритму серцевих скорочень. Всі операції прості настільки, що навіть число даних в отриманих сегментах визначається системою автоматично, виходячи з частоти серцевих скорочень під час сканування.

Автоматичний контроль дози

В ході підготовки системи до сканування автоматично налаштовуються умови оптимального сканування на підставі результатів аналізу ритму серцевих скорочень. Всі операції прості настільки, що навіть число даних в отриманих сегментах визначається системою автоматично, виходячи з частоти серцевих скорочень під час сканування.

Автоматичний контроль дози

Функція редагування по електрокардіограмі.

У разі аритмії або істотних коливань ЧСС електрокардіографічна хвиля і реконструйована фаза можуть бути автоматично піддані виправленню.

Відкритий дизайн

Досить широка апертура гентрі – 750 мм

Апаратура діаметром понад стандартних 50 см вкрай зручна не тільки для дослідження пацієнтів з зайвою вагою, та й для дослідження літніх людей, яким важко закидати руки за голову.

Широкий стіл

Широкий стіл шириною 475 мм і продуманий фахівцями Hitachi до кожної дрібниці матрац з бічними вилогами дозволяють зручно розташувати пацієнта і обернути його на час дослідження. Одвороти матраца також запобігають потраплянню крапель контрасту або крові на рухомі частини столу.

Touch Vision

Зручний супровід дослідження

За допомогою великого LCD монітора ви зможете пояснити пацієнтові хід дослідження або показати, коли йому потрібно буде затримати дихання. Всі етапи або показуються у вигляді доступних для розуміння картинок, або пояснюються словами на 10 різних мовах.

10-мовний монітор

Окремий монітор для пацієнта

Пояснення ходу дослідження на різних мовах

Тренування затримки дихання

Індикатори затримки дихання

Спеціальні індикатори затримки дихання Breath Guide легко розгледіти з будь-якого становища.

Дисплеї Breath Guide показують момент, коли слід затримати дихання, а так як вони встановлені на 3 різних стінках гентрі, їх легко знайти поглядом. Використовуючи цю опцію разом з автоматичними голосовими командами і монітором Breath Guide, ви можете бути абсолютно спокійні за пацієнта.

КТ SCENARIA також володіє розширеними функціями аналізу, легким створенням мережі для передачі реконструйованих даних і передовими додатками. Цей комп’ютерний томограф сумісний з системою віддаленої підтримки клієнтів Sentinel.

Клінічні зображення