Обладнання для дезинфекції

Previous
Next

Tornado

Tornado

Tornado ™ – фронтальний дезінфектор промивання, що забезпечує відмінну продуктивність, очищення та термічну дезінфекцію.

Торнадо був спеціально розроблений для того, щоб запропонувати варіанти та можливості для боротьби з перехресними інфекціями та забезпечити ще більшу підтримку ефективної профілактики та контролю інфекцій.  

Previous
Next

Typhoon

Typhoon

Typhoon ™ забезпечує гігієнічне поводження з предметами багаторазового застосування, такими як пляшки з сечею, всмоктуюся пляшки, відра та подібні предмети.

Typhoon  дуже простий у використанні. Після того , як предмети були завантажені в Typhoon, зручні розсувні двері фіксуються на місці, а тримач потім обертається на 150 °, щоб очистити посуд перед дезінфекцією, усуваючи тим самим ризик розливу або розбризкування. Його унікальне скляне вікно View in Process (VIP) дозволяє користувачеві перевірити прогрес обробки.

Характеристики:

Amigo

Amigo

Amigo – це надзвичайно простий у використанні дезінфектор з інтегрованим басейном.

Amigo легко інтегрується в будь-яку конструкцію. Басейни  виключають необхідність окремого пристрою для спорожнення, що дозволяє заощадити час, простір і гроші. Верхня конструкція завантаження заощаджує місце, коли кришка відкривається вгору. Удосконалення робочого середовища Amigo сприяє безпечним, ефективним і ергономічним робочим процедурам. Легкопрограмний апарат з зручним дисплеєм.  Легка в експлуатації машина з зручною педаллю для відкривання і закриття кришки.

Previous
Next

Ninjo

Ninjo

Комплексне рішення для задоволення потреб у чищенні та дезінфекції з використанням новітніх технологій.

Ninjo ™ забезпечує гнучкість і вибір. Це модульне рішення для дезінфекції , з численними варіантами дизайну і вибором матеріалів, включаючи нержавіючу сталь, задовольнить всі потреби обладнання для дезінфекції.

Характеристики: