Медичні ліжка

Платформа являє собою зручне в експлуатації і міцне виріб для якісного догляду за пацієнтом, яке дозволяє
знизити травмоопасность для медперсоналу. Випробування на довговічність і незалежна оцінка всесвітньо
відомої організації UL (Underwriters Laboratories) підтвердили відповідність вироби останнім вимогам до стійкості, розмірами і безпеки відповідно до стандарту IEC60601-2-52. Перевагами ліжка є низькі експлуатаційні
витрати, відкрита конструкція, автоматична настройка пристроїв, що підключаються, а також рама, яку легко чистити, обслуговувати і експлуатувати.

Enterprise 5000X

Enterprise 5000X

Ліжко для загальнохірургічного відділення Enterprise
5000X дає значні переваги пацієнтові, медперсоналу та медичному закладу.

При створенні лікарняного ліжка Enterprise 5000X компанія ArjoHuntleigh зосередилася на головних потребах клієнтів і працівників будь-якого медичного закладу – на безпеці, простоті і зручності використання.

Характеристики:

Enterprise 8000X

Enterprise 8000X

Ліжко для післяопераційної палати Enterprise 8000X є універсальним рішенням для пацієнтів, медперсоналу і медичного закладу.

У ліжко вбудовані зручно розташовані засоби управління. Вони інтуїтивно зрозумілі і прості у використанні. панель управління знаходиться на роздільних бічних огорожах, завдяки чому залишається в тому ж положенні щодо пацієнта
незалежно від кута нахилу спинної секції.

Характеристики:

Enterprise 9000X

Enterprise 9000X

Ліжко для палати інтенсивної терапії та післяопераційної палати Enterprise 9000X об’єднує всі переваги лікарняних ліжок серії Enterprise з додатковим акцентом на  безпеку пацієнта та клінічну функціональність.

Ліжко розроблена з урахуванням потреб пацієнта, медперсоналу і медичного закладу: в ній передбачені запатентована система позиціонування секцій, вбудовані ваги, система виявлення руху пацієнта Varizone ™, розташовані під
ліжком індикатори системи захисту від защемлення (AES) і
цифровий індикатор кута нахилу спинної секції.

Характеристики:

Citadel

Citadel

Серія Citadel розроблена на основі базового дизайну і
побудована з використанням універсальної платформи.

Комплекс по догляду Citadel – це медичне ліжко Citadel і
інтегрована терапевтична система.

Комплекс по догляду Citadel забезпечує універсальний догляд за пацієнтами лікарень, в яких існують високі вимоги
до каркасів ліжка і терапевтичним матраців, використовуваним в умовах відділення інтенсивної терапії.

Характеристики:

Citadel Plus

Citadel Plus

Citadel Plus – це каркас медичної ліжка для ряду матраців з перерозподілом тиску і управлінням мікрокліматом для пацієнтів великих розмірів. 

Ліжка Citadel plus створені для комфорту і безпеки пацієнта: забезпечені засобами запобігання падінню і профілактики пролежнів.

Характеристики:

Minuet 2

Minuet 2

Ліжко для догляду за пацієнтами на дому Minuet® 2 розроблена для використання в приватних будинках, будинках для людей похилого віку та санаторіях.

Електрична система позиціонування чотирьох секцій, низька висота платформи, легкість транспортування і зберігання поєднуються з привабливим зовнішнім виглядом, крім того, виріб відповідає вимогам стандарту IEC60601-2-52.

Ліжко Minuet – це низька висота матрацній платформи (250 мм (10 “) від статі), електричний привід спинної секції, злам секцій на рівні колін і можливість регулювання висоти.

Ліжко оснащена поліпшеною системою зміни положення секцій Pro-Contour®, яка забезпечує знижений тиск, зменшує тертя і зміщення тіла. система управляється за допомогою кнопки автоматичного

Характеристики: