Обладнання для реабілітації

Previous
Next
Previous
Next

Sara Stedy

Sara Stedy

Вертикализатор Sara Stedy допомагає повернути рухливість лежачим пацієнтам, а також надає підтримку пацієнтам, які зберегли рухливість, при самостійному вставанні. 

Завдяки збільшеній внутрішньої ширині, новій формі сидіння і більшеною допустимої робочої навантаженні, вертикалізатор
Sara Stedy може використовуватися для підтримки великих пацієнтів. 

Вертикализатор обладнаний регульованим шасі з педальним керуванням і поліпшеним сидінням, тому його можна використовувати спільно з кріслами-колясками та денними кріслами.

Previous
Next

Sara Plus

Sara Plus

Вертикализатор Sara® Plus пропонує розширені можливості для підтримки пацієнта, які стимулюють його рухливість краще будь-якого іншого пристрою подібного типу.

 Вертикализатор Sara Plus розширює можливості традиційних
механізмів для підняття пацієнтів і допомагає медперсоналу
впоратися з переміщенням і мобілізацією значно більшого
числа хворих. 

Унікальна конструкція дозволяє використовувати пристрій для підняття пацієнтів у вертикальне положення для одягання, користування туалетом і переміщення, а також для фізичних вправ в рамках реабілітації (збереження рівноваги, ходьба).

Previous
Next

Крісло Sara Combilizer

Крісло Sara Combilizer

Sara Combilizer – це багатофункціональний пристрій, що полегшує переміщення пацієнта в умовах інтенсивної терапії, наприклад, у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ).

Sara Combilizer забезпечує ранню мобілізацію тяжкохворих пацієнтів в рамках програми реабілітації. пацієнт може
бути легко переміщений в положення стоячи, лежачи на спині або сидячи. Це універсальне допоміжний пристрій поєднує в собі функції нахиляється столу і крісла. 

Інноваційна конструкція створює безпечну і надійну платформу, яка допомагає пацієнтам залишатися в положенні стоячи протягом всієї процедури, призначеної в рамках ранньої мобілізації.

Previous
Next

Maxi Move

Maxi Move

Пересувний підлоговий підйомник, що забезпечує
різні варіанти рішень по переміщенню пацієнтів в будь-яких умовах. 

Завдяки модульній конструкції і великій кількості
функцій підйомник Maxi Move® може адаптуватися до будь-яких вимог, пов’язаних зі станом пацієнта. підйомник
забезпечений додатковими опціями: вбудованими вагами класу III, системами динамічного позиціонування в двох розмірах для легкої зміни положення пацієнта. Також доступний широкий асортимент петльових кранових балок і рам носилок для підйому в положенні лежачи на спині.

Previous
Next

Maxi Twin

Maxi Twin

Підйомник Maxi Twin® має унікальну відкриту конструкцію з подвійною опорою, завдяки чому у час переміщення пацієнт і здійснює догляд медпрацівник можуть бачити один одного, що діє на пацієнта заспокійливо. 

Підйомник Maxi Twin є легким і високоманевреним і відрізняється високою   ргономічністю. Інша перевага підйомника Maxi Twin – великий діапазон підйому і комфортна зона доступу до хворого, завдяки яким немає необхідності переміщати хворого вручну.

Maxi Sky

Maxi Sky

Стельовий підйомник Maxi Sky® є найбільш універсальним,
технологічно просунутим і простим в установці рішенням серед всіх відомих стельових систем підйому.

Maxi Sky 2

Перевага нового стельового підйомника Maxi Sky 2 полягає в унікальній системі Quick Connect, яка дозволяє в лічені секунди замінювати кранові балки. підйомник також снащений новим інтерфейсом з ЖК-дисплеєм, який забезпечує миттєву і чітку інформацію про стан підйомника. Також виріб інтегрується з системою KWIKtrak ™, що створює умови для комплексної, оптимізованої роботи з пацієнтом та установки функціональних вбудованих напрямних. Безпечне робоче навантаження 272 кг.

Maxi Sky 2 Plus

Maxi Sky 2 Plus підходить для роботи з пацієнтами з різними фізичними параметрами, є економічно вигідним рішенням. За допомогою двох підйомних касет, встановлених на обертових пересувних блоках, ця зручна у використанні система дозволяє піднімати, переміщати, повертати і змінювати положення пацієнтів вагою до 454 кг.

Previous
Next

KWIKtrak

KWIKtrak

Система KWIKtrak – це оптимізоване рішення по монтажу напрямних для підйомника Maxi Sky 2. Ця гнучка система враховує всі вимоги по розміщення підйомника. Можливі конфігурації для будь-якого типу стелі. 

Система KWIKtrak включає прямі і вигнуті напрямні, перехідні містки X-Y, ворота, турнікети, обмінники і кріпильні елементи – все модульні компоненти, поєднання яких дозволяє створити ідеальну конструкцію, відповідну потребам кожного конкретного пацієнта. Завдяки модульним компонентів системи KWIKtrak, особливо запатентованому кронштейну для направляючої, час установки системи істотно скорочується.