ARIETTA 850

Ергономічний дизайн ARIETTA 850 мінімізує втому оператора. Завдяки підтримці бездротового зв’язку багато простих у використанні функцій скорочують час діагностики та забезпечують більш зручну робочу обстановку.

Особливості

Ергономіка

Pure Symphonic Architecture

Комбінація датчика, перетворювача зі змінним променем, активного бекенда і OLED-дисплея: всі технології працюють разом, щоб реалізувати найвищий рівень продуктивності преміум-класу.

Датчики/Интерфейс

4G CMUT

Еволюція CMUT (ємнісних мікромодулірованних ультразвукових перетворювачів) з використанням технології кремнієвих пластин нового покоління внесла повний набір режимів ультразвукового дослідження в практичне застосування.
Завдяки надширокосмуговій частотній смузі і високої чутливості, розширений дозвіл підтримується на великій глибині сканування.

SML44 (4G CMUT)

Абдомінальні дослідження

SML44 (4G CMUT)

Нирка

SML44 (4G CMUT)

Еластограмма поверхового утворення

Protocol Assistant

Абдомінальний протокол ARIETTA 850

Active Backend

Змінний формувач променя

eFocusing

Технологія eFocusing, нещодавно розроблена технологія передачі і прийому, покращує значення сигнал/шум і значно знижує фокальну залежність. Досягнута відмінна чіткість зображень ближнього і дальнього поля незалежно від огрядності пацієнтів.

Гнучкий кронштейн монітора

Механізм важеля монітора підтримує плавний зворотний рух екрану під час огляду без будь-яких змін в верхньому, нижньому, правому або лівому положенні.

Автоматичний вибір кадру

Комбіноване налаштування AFS / ASR

Автоматичний вибір кадру (AFS) підбирає відповідний кадр для вимірювання в еластичній тканині в реальному часі. Зіставлення коефіцієнта деформації (ASR) автоматично визначає рентабельність вимірювання. Складні повторювані етапи вимірювання можуть бути завершені за допомогою однієї кнопки.

Еластографія

Тканинна еластографія в реальному часі (RTE)

RTE оцінює тканинну деформацію в реальному часі і відображає виміряні відмінності в жорсткості тканини (формується колірна карта). Метод знайшов своє застосування в самих різних клінічних областях: мамографія, ендокринологія, урологія і т.д.
Використовуючи абдомінальний опуклий датчик, даним методом можна також підтвердити або спростувати фіброз у пацієнтів з гепатитом C (індекс LF).

 

Вимірювання сдвиговой хвилі (SWM)

Зсувні хвилі генеруються за допомогою «посилення імпульсу» для збудження тканин. SWM забезпечує оцінку жорсткості тканини шляхом обчислення Vs, швидкості поширення зсувних хвиль. SWM Hitachi надає додатковий індикатор надійності VsN у якості об’єктивної оцінки вимірювання Vs.

УЗД плода 3D/4D

Тривимірна і чотиривимірна візуалізація може зіграти роль пренатального засобу комунікації, що зв’язує батьків з їх плодом. AutoClipper автоматично визначає оптимальну площину зрізу, видаляючи плацентарні або інші небажані сигнали тканини перед плодом, пропонуючи чітке зображення плоду.

Ехокардіографія плода

eFlow для сердца плода

Висока якість і чутливість:

eFlow для сердца плода

25 тижнів 6 днів

CW на конвексних датчику

Подвійний Допплер

Подвійне уповільнене відображення (Dynamic Slow-motion Display)

Більш ефективна діагностика аномалій розвитку серця

AutoFHR (Автоматизоване вимір ЧСС плода)

AutoFHR – нова автоматизована функція, спрямована на оптимізацію акушерського дослідження. За допомогою цієї функції можна швидко і просто обчислити такий важливий параметр, як частота серцевих скорочень (ЧСС) плода.

Важлива особливість функції полягає в кращій реалізації принципу ALARA: в даному випадку для вимірювання використовується тільки звичайний B-режим без застосування допплерівських методів або M-режиму, тобто без збільшення акустичної потужності.

Для запуску вимірювання лікарю необхідно лише встановити курсор на серце плоду і система автоматично визначить ЧСС плода.

Завдяки підтримці абдомінальними і трансвагінальний датчиками, можливе застосування функції на всьому протязі вагітності.

Серце плода

AutoFHR в реальному часі

% фракції вкорочення

2D Tissue Tracking (2DTT)

* Функцію можна застосовувати не тільки на дорослих і не тільки з синхронізацією з ЕКГ

Технологія 2D Tissue Tracking (2DTT) робить можливим автоматизований комплексний аналіз скоротливості міокарда за допомогою автоматичного стеження за структурами серця.

В першу чергу технологія призначена для дослідження лівого шлуночка, але може бути також успішно застосована для дослідження інших відділів серця. Для докладної оцінки доступний аналіз поздовжніх і поперечних проекцій.

Завдяки даній технології, лікарю стає доступний вичерпний масив даних про кінетику міокарда. Можлива якісна оцінка, відображення графіків і діаграм, а також обчислення кількісних показників.

На сьогоднішній день оцінка глобальної поздовжньої скоротності лівого шлуночка вважається більш досконалим методом, ніж визначення таких показників, як фракція викиду. Так як програма є простою в управлінні, а процедура дослідження автоматизована, 2DTT може бути включена в рутинну практику для ефективного аналізу функції серця.

Ехокардіографія

LVOT з регургітацією

Повний (чотири камери)

Cудини

Пакет «Здоров’я Судин»

1. eTracking.

2. Flow Mediated Dilatation.

3. (FMD)Wave Intensity (WI).

У компанії Hitachi є цілий набір програм для дослідження атеросклерозу на всіх стадіях, починаючи з доклінічних.

Для всіх стадій – від доклінічних до бляшок і оклюзій

Detective Flow Imagine (DFI)

Новий алгоритм пошуку кровотоку забезпечується шляхом значного підвищення чутливості і деталізації. Низькошвидкісні ламінарні потоки крові в судинах можна візуалізувати шляхом застосування методу розділення сигналів.

У методиці DFI частота кадрів значно поліпшена в порівнянні з традиційним допплерівським дослідженням.

Еластометрія сдвиговой хвилі

Результат вимірювання

Контрастні дослідження

Віднедавна офіційно дозволено застосування спеціальних контрастних речовин для ультразвукових досліджень.

Застосування контрастної візуалізації дозволяє проводити високоінформативну динамічну диференціацію новоутворень і діагностику інших патологій в реальному часі.

Доступні програми аналізу контрастних досліджень, за допомогою яких можливий просунутий аналіз зібраної в даному режимі інформації.

За допомогою функції Time Intensity Curve (TIC) можливе відображення графіка, який відображає зміну концентрації контрастної речовини в часі в обраній ділянці зони інтересу.

Можливо одночасне дослідження декількох ділянок з синхронним відображенням декількох кривих.

Така особливість дає лікареві можливість досконально оцінити, в тому числі кількісно, ​​характер поширення контрастної речовини в великій зоні інтересу протягом усього дослідження.

У режимі Inflow-time Mapping (ITM) здійснюється колірне картування поширення контрастної речовини.

Суть функції полягає в тому, що кожному сигналу від контрастної речовини присвоюється колір, який залежить від часу появи піку цього сигналу.

Таким чином лікар отримує допоміжну параметричну картину, яка може бути корисна при диференціації новоутворень.

Віртуальна сонографія в реальному часі

Real-time Virtual Sonography

Віртуальна сонографія дозволяє доповнити можливості ультразвукової системи шляхом синхронного суміщення ультразвукового зображення і відповідних об’ємних даних комп’ютерної або магнітно-резонансної томографії.

Можливості віртуальної сонографії в реальному часі:

Накладення зображень

Клінічні зображення