ARIETTA V60

Технології

Значні ресурси були використані для створення високоякісного «звуку» з чітко визначеними технологіями в поєднанні з діагностичною ультразвуковою системою з безпрецедентною продуктивністю. Наші зусилля були зосереджені на розробці кожного компонента, що грає певну роль в підвищенні якості зображення: в тому числі матеріали і компоненти датчика, інтерфейсний модуль, зовнішній інтерфейс, а також монітор дисплея.

Професійний інтерфейс і операційна система

ARIETTA 60 розроблена на основі ергономіки, що підтримує зручну робочу обстановку при самих різних діагностичних завданнях.

Велика ручка і зручні колеса, які на 10% більше звичайних, значно зменшують силу, необхідну для пересування діагностичної станції.

Ми досягли зниження ваги приблизно на 25% в порівнянні з нашими звичайними моделями. Легку і компактну систему з великими колесами можна легко і безпечно переміщати при мінімальних зусиллях.

Радіологія / Хірургія

Тканинна еластографія в реальному часі (RTE)

RTE візуалізує жорсткість тканин в реальному часі. Це дозволяє спостерігати відносну деформацію в ROI.
Відтепер клінічні застосування RTE поширюються на щитовидну залозу, печінку, сечостатеві органи, а також на груди.

Високоякісна діагностика

Наш інтраопераційний мікроконвексний датчик здатний діагностувати проблеми в глибоких шарах печінки. Різні технології, включаючи Еластографію тканин в реальному часі (RTE) і контрастне відлуння, пропонують додаткову цінність для діагностики.

Кардіологія

Можливості Arietta 60:

Жіноче здоров'я

Високоточна діагностика життєдіяльності плода

Ми втілили в Arietta 60 функції, які дозволять провести пренатальну діагностику, включаючи дослідження функції серця плода і морфологічне спостереження.

Тепер тривимірне зображення є невід’ємною функцією рутинної діагностики.
Функція 3D / 4D ARIETTA 60 може чіткіше визначати контури плоду.

Картрирование кровотока высокого качества

Висока якість динамічних зображень кровотоку відбувається завдяки формуванню перетворювачем датчика складних імпульсів. Цей режим дозволяє однаково висококлассно відображати як повільний рух крові, так і швидкий, наприклад, в магістральних судинах і серці.

Автопотсчет даних про гемодинаміці

Real-time Doppler Auto Trace – функція, призначена для автоматичного розпізнавання спектру Допплера. Завдяки цьому система отримує і автоматично обчислює гемодинамічні дані.

Тепер лікарю не потрібно встановлювати маркери на спектрі вручну, також не потрібно переривати діагностичну процедуру. Це дозволяє значно прискорити дослідження пацієнтів.

Подвійне динамічне зображення

У режимі Dual Flow (або Dual Dynamic Display (DDD)) можна спостерігати синхронну візуалізацію картинки В-режиму і В-режиму з цифровим допплеровским картрірованіем кровотоку.

Вільне позиціонування курсору в М-режимі

У режимі Free Angular M-mode (FAM) (або Omni-Directional M-mode (ODM)) можна вільно позиціонувати курсор, що дозволяє оцінити кінетику міокарда.

Ця функція дуже важлива при дослідженні клапанів серця, так як дозволяє одночасно отримувати дані з декількох ліній в режимі реального часу. Цей механізм також доцільно використовувати в М-режимі при дослідженнях серцевого м’яза плода.

Клінічні зображення