ARIETTA V70

Чітко визначені технології ARIETTA 70 лежать в основі видатної якості діагностичних зображень.

Технології

Значні ресурси були використані для створення високоякісного «звуку» з чітко визначеними технологіями в поєднанні з діагностичною ультразвуковою системою з безпрецедентною продуктивністю. Наші зусилля були зосереджені на розробці кожного компонента, що грає певну роль в підвищенні якості зображення: в тому числі матеріали і компоненти датчика, інтерфейсний модуль, зовнішній інтерфейс, а також монітор дисплея.

Комфортна панель управління

Двосторонній багатооборотний енкодер дозволяє регулювати багато функцій одним аналогом. Такий механізм значно прискорює процес діагностики.

Професійний інтерфейс і операційна система

Платформа нового покоління

Покоління цифрової обробки даних виходить на новий рівень разом з Hitachi

Сучасна система цифрової обробки даних, яка лежить в основі апарату, максимально прискорює робочий процес і мінімізує втрату важливих інформаційних даних.

Полілучевий скан

Spatial Compound Imaging (SCI) – візуалізація тканин і органів в багатопроменевому режимі. Даний метод ультразвукової візуалізації дозволяє накладати зображення, які отримують детектори з-під різних кутів. Це дозволяє значно зменшити артефакти, які по більшій мірі залежать як раз таки від кута сканування.

Радіологія

Віртуальна сонографія в реальному часі (RVS)

RVS об’єднує ультразвукову діагностику з МРТ або КТ візуалізацією. Це корисно при діагностиці та лікуванні різних захворювань. Функція Simple Adjust і сенсорна панель полегшують вирівнювання становища для підвищення зручності користувача.

Тканинна еластографія в реальному часі (RTE)

RTE візуалізує жорсткість тканин в реальному часі. Це дозволяє спостерігати відносну деформацію в ROI.
Тепер клінічні застосування RTE поширюється на щитовидну залозу, печінку, сечостатеві органи, а також на груди.

Кардіологія

Профілактика і діагностика атеросклерозу на ранній стадії, завдяки функції контролю судин.

Подвійне динамічне зображення

У режимі Dual Flow (або Dual Dynamic Display (DDD)) можна спостерігати синхронну візуалізацію картинки В-режиму і В-режиму з цифровим допплеровским картрірованіем кровотоку.

Кольорове доплерівське картрірованіе руху тканин

Tissue Doppler Imaging (TDI) – функція, що дозволяє оцінювати скоротливість міокарда. Дослідження можливі в двох варіантах:

Жіноче здоров'я

Високоточна діагностика життєдіяльності плода

Ми втілили в Arietta 70 функції, які дозволять провести пренатальну діагностику, включаючи дослідження функції серця плода і морфологічні спостереження.

Тепер тривимірне зображення є невід’ємною функцією догляду за пацієнтами.
Функція 3D / 4D від ARIETTA 70 може чіткіше визначати межі плодів, що, як відомо, покращує зчеплення плода і матері.

Клінічні зображення