F37

УЗ-система F37 володіє всіма необхідними функціями для рутинної діагностики. Вона компактна, проста у використанні і ефективна.

Компактний дизайн

Ергономічний дизайн максимально спрощує роботу лаборантів, роблячи діагностику ще більш ефективною. Компактність системи F37 дозволяє її легко переміщати в межах медичної установи.

Спеціалізований медичний монітор

Дана УЗ-система оснащена високоякісним монітором, який розроблений інженерами Hitachi спеціально для візуалізації динамічних медичних зображень.

Ергономічне кріплення монітора дозволяє позиціонувати його в будь-якому напрямку всього лише одним рухом руки.

Зручна панель управління

Панель управління розроблена професіоналами своєї справи. Вона зручна і ергономічна, тому, оператору завжди зручно виконувати ті чи інші операції.

Панель розроблена для тих, хто любить проводити діагностику швидко, комфортно і просто.

Подвійний тримач внутриполостного датчика

Спеціалізований тримач для внутрішньопорожнинного датчика дозволяє фіксувати його в найбільш зручному для вас положенні. Слід зазначити, що горизонтальне зберігання датчика виявилося найбільш практичним, так як мінімізує ризик його пошкодження при транспортуванні УЗ-системи.

Програмовані педалі для ніг

Новаторство від Hitachi Medical Systems

 

Спеціалізовані ножні педалі створені спеціально для моментів, коли оператор не може виробляти деякі етапи діагностики на панелі управління. Така конструкція дуже зручна, проста і ергономічна.

Картріровання кровотоку високої якості

Висока якість динамічних зображень кровотоку відбувається завдяки формуванню перетворювачем датчика складних імпульсів. Цей режим дозволяє однаково висококлассно відображати як повільний рух крові, так і швидкий, наприклад, в магістральних судинах і серці. Ця технологія робить систему F37 однією з кращих в своїй лінійці.

Автоматичний підрахунок даних з гемодинаміки

Real-time Doppler Auto Trace – функція, призначена для автоматичного розпізнавання спектру Допплера. Завдяки цьому система отримує і автоматично обчислює гемодинамічні дані.

Тепер лікарю не потрібно встановлювати маркери на спектрі вручну, також не потрібно переривати діагностичну процедуру. Це дозволяє значно прискорити дослідження пацієнтів.

Кольорове доплерівське картрірованіе руху тканин

Tissue Doppler Imaging (TDI) – функція, що дозволяє оцінювати скоротливість міокарда. Дослідження можливі в двох варіантах:

Об'ємне сканування серця плоду і візуалізація кровотоку

В УЗ-системі F37 реалізовані функції об’ємного сканування серця плоду і візуалізація кровотоку. Ці функції ставлять дану систему в один ряд з більш потужними ультразвуковими апаратами.

Об’ємне сканування серця плоду

Кровотік в пуповині

Брахітерапія

За допомогою F37 можна проводити контроль брахітерапії передміхурової залози. Візуалізувати зображення можна використавши спеціалізований трансректальний датчик, який дасть картинку в двох проекціях – фронтальноій і сагітальній.

Візуалізація після імплантації радіоактивних зерен

Приклад відображення сітки

Клінічні зображення