LISENDO 880

Компанія Hitachi, відома у всьому світі завдяки високій якості УЗ-зображень і продуктивності допплеровської системи. Відмінна надійність і сучасна технологія датчиків, залишається стандартом в області ультразвуку. Зобов’язання Hitachi і відданість кардіології дозволяє нам пропонувати широкий спектр параметрів і спеціально розроблених датчиків для задоволення потреб кожного кардіолога.

Майбутнє з LISENDO 880

[Перехід на наступний рівень якості зображень]

Широкий спектр основних параметрів настройки зображення, призначених для оптимізації якості візуалізації серцевого м’яза; різні технології для зменшення артефактів, які перешкоджають достовірності отриманого зображення. LISENDO 880 – це інноваційний погляд на ехокардіографію, який забезпечує виняткову клінічну ефективність в поєднанні з сучасними функціями і аналітикою.

2DTTE датчики

2DTT забезпечує точну кількісну оцінку швидкості деформації і деформації для візуалізації, кількісну оцінку та аналіз регіональної та глобальної механіки міокарда з використанням 2D-спекл-стеження. 2DTTE датчики були розроблені інженерами компанії Hitachi зовсім нещодавно. З їх допомогою реалізовано високу контрастну, просторову і тимчасовий дозволи. Форма датчика розроблена спеціально для візуалізації в кардіології. Він може легко поміщатися в міжреберний простір пацієнта. Крім того його конструкція дозволяє мінімізувати деякі рухові артефакти, в тому числі дихальні.

eFocusing

Нещодавно розроблена технологія передачі / прийому для LISENDO 880, забезпечує значне поліпшення відносини сигнал/шум, забезпечуючи чудове проникнення на більш високих частотах. eFocusing пропонує відображення в режимі реального часу, не змінене обробкою зображення, вибране операцією з одним торканням.

фокусування на всіх глибинах

Active Backend

Унікальні технології обробки зображень Hitachi, розроблені на основі колишніх моделей, ще більш удосконалені для LISENDO 880. У поєднанні з нещодавно розробленими датчиками і технологією eFocusing вони забезпечують візуалізацію просто величезного розміру.

Інтелектуальні кардіологічні вимірювання

В системі LISENDO 880 використовується кілька автоматизованих алгоритмів для діагностики складних серцевих ритмів. Дана технологія стала можливою завдяки накопиченим знанням інженерів і вчених Hitachi, а також штучного інтелекту.

Автоматичне виявлення ED-ES

Коли ця функція обрана, кадри ED і ES автоматично виявляються і відображаються миттєво. Комбінація автоматизованих детекторів ED-ES і автоматичних вимірювальних пакетів забезпечує безперешкодний робочий процес.

Інтуїтивна панель управління

Кнопка заморожування розташована поруч з трекболом, тим самим об’єднуючи основні операції консолі. Крім того, основний 5-перемикаючий пристрій навколо трекболу спрощує робочий процес для інтуїтивної роботи з більш просунутими функціями, такими як 3D-аналіз серця і серцевої функції.

Кардіологія 3D

Кардіологія 3D стає невід’ємною частиною обстеження серця. Діагностична достовірність виходить на новий рівень. Якість, якою володіють пристрої японської компанії, спостерігаються у всіх аспектах зображень, працездатності і функціональності.

Аналіз даних

З отриманих даних можна проводити різні корисні маніпуляції: вимірювання діаметра клапана, тривимірну морфологію, розрахунок обсягу викиду і трекінг.

Пакет програм для діагностики серцевої недостатності

Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності у світі, тому рання діагностика серцевої недостатності дає великі шанси на успішне продовження життя пацієнта. LISENDO 880 пропонує пакет додатків, простих у використанні, точних і якісних, які дозволяє ефективно працювати в сфері кардіології.

GLS (Global Longitudinal Strain)
VFM (Vector Flow Mapping)
R-R Navigation + Dual Gate Doppler

У пацієнтів з нерегулярним серцебиттям, наприклад, при миготливої ​​аритмії або аритмії, пов’язаної з серцевою недостатністю, вимірювання слід проводити протягом періоду стабільної частоти серцевих скорочень. Такі проблеми, як мінливість, що залежить від пацієнта, низька точність, тривалі процеси, створювали перешкоди в минулому. R-R Navigation автоматично виявляє биття, яке підходить для вимірювання, вибираючи биття, де інтервал R-R такий же, як в попередніх 2 сигналах.

※ Крім того, в поєднанні з допплером Dual Gate, є можливість визначення відповідного серцебиття для вимірювання діастолічної функції.

Клінічні зображення